26 Haziran 2012 Salı

ŞİŞLİ FLORENCE NIGHTINGALE HASTANESİ AMELİYAT ÖNCESİ MORAL ORGANİZASYONU

ŞİŞLİ FLORANCE NIGHTINGLE HASTANESİ  301-302 NOLU SUIT ODAYI  BAHAR  İÇİN ÇİÇEK BAHÇESİNE ÇEVİRDİK. ...AMELİYAT ÖNCESİ MİNİK FARELERİ  BAHARIN ABLA VE ABİLERİ ONU AMELİYATA GÜLÜMSEYEREK GÖNDERDİLER KORUYUCU MELEKLERİ ..BAHAR 30 YAŞINDA AMA HALA ABİ VE ABLALARI İÇİN MİNİK FARE....ÇOK KOLAY OLMAYAN BİR ORGANİZASYONDU BENİM İÇİN..ZAMAN ÇOK AZDI CUMARTESİ KARAR VERİLDİ,PAZARTESİ SABAH HASTANE ODASI ÇİÇEK BAHÇESİYDİ... AİLENİN MUTLU GÜNLERİNDE BERABERSEK BU GÜNDE ONLARI YALNIZ BIRAKMADIĞIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM.BAHARIN AMELİYATI ÇOK BAŞARALI GEÇTİ....ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM SEVGİLİ BAHARA VE AİLESİNE.
 KAPI GİRİŞİ BAYAN FLAMINGOLAR VE SWAROVSKİ TAÇLI MİNİK KUŞ KONSEPTLİYDİ..KAPIDA BAHARA TAKILAN LAKAPLARLA HAZIRLADIĞIMIZ AİLE AĞACI...

 BAHARIN BAHAR MEVSİMİNE ÇEVİRDİĞİMİZ  HASTANE ODASI.
 BAHAR AMELİYATA GİDERKEN ABİ VE ABLALARI  ONA TAKTIKLARI LAKAPLARLA HAZIRLADIĞIM T-SHIRTLER,MELEK KANATLARI,HARELİ MELEK TAÇLARI,FARE ŞAPKALARI,TAVŞAN KEPLERİ,PEMBE GÖZLÜKLERLE GÖNDEDİLER AMELİYATA....İNANILMAZ DUYGUSAL YOLCU EDİLDİ KORUYUCU MELEKLERİYLE BAHAR AMELİYATA.


PRENSES TAÇLI FARE....NAZAR BONCUKLU ŞANS  VE İYİ DİLEK YASTIĞI...
PRENSES TAÇLI  FARELİ TACI..

 CAM PAPATYALI MİSAFİR İKRAMLIĞI DRAJELER.
 NANELİ,FRAMBUAZLI,ÇİLEKLİ,LİMONLU,VANİLYALI,PORTAKALLI  RENGARENK HAZIRLADIĞIMIZ KAHVE YANI İKRAMLIĞI RENGARENK BEZELER.


 BAHARIN LOLİPOP MASASI...