29 Mayıs 2011 Pazar

ZAMAN GAZETESİ PAZAR AKTÜEL EKİNDE İSTANBULUN FETHİ HAYATIMIZDA YAZISINDA PASTURKEY

ZAMAN GAZETESİ PAZAR EKİ AKTÜEL YAZISI İSTABULUN FETHİ HAYATIMIZA GİRDİ BAŞLIKLIYDI.HAKSIZ DEĞİLLER BEN KENDİ ADIMA YAŞATMAYA ÇALIŞIYORUM YAPTIĞIM ÖZEL TASARIM İŞLERDE.

TEŞEKKÜR EDERİM ESRA KESKİN VE FOTO MUHABİRİ MAHMUT BURAK BÜRKÜK BEYE BENİ KONUK ETTİKLERİ İÇİN.

HASTANE BEBEK ODASI GİRİŞ KAPISINI KONAĞA GİRER İZLENİMİ İLE HAZIRLADIK.HASTANE BEBEK ODASI SÜSLEMELERİNE OSMANLI RUHUNU YANSITTIM.TÜM BEBEKLER HASTANEDEN ŞEHZADE VE SULTAN HAVASINDA UĞURLANIYOR.


OSMANLIDAN GÜNÜMÜZE GELEN ÜFLEME CAM SANATINI CAM KÜLAHLARDA KONUKLARA LOKUM İKRAM ETTİK.


OSMANLI LEZZETLERİ ŞERBETLERİMİZİ ÖZEL ŞERBETLİKLERİMİZLE KONUKLARA SUNDUK.

HASTANE BEBEK ODASI KAPI SÜSLEMELERİNE ÖZEL TASARIM ÇÖZÜMLERİMİZLE FARKLILIK GETİRDİK İLK DEFA.


HEDİYELİK,LANSMAN,YABANCI MİSAFİR İŞ TOPLANTILARINDA, KONGRELER İÇİN HAZIRLADIĞIMIZ ÖZEL TASARIM OSMANLI SERİSİ KUREBİYELERİMİZ.


BÜTÜN HALİNDE TEK ELDEN KURUMSAL VE BİREYSEL OSMANLI KOLEKSİYONU KONUSUNDA GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİNE SAHİP OLMAKLA HER ZAMAN GURUR DUYUYORUM.HAZIRLADIĞIMIZ YURTDIŞI HEDİYELİKLERİ BİZİM İÇİN ÜLKEMİ EN GÜZEL ŞEKİLDE ANLATMASI AÇISINDAN BİZDE AYRI BİR HEYECAN VE TİTİZLİK,SORUMLULUK GETİRİYOR.


OSMANLI SULTANLARI SERİSİ ÖZEL TASARIM EV AKSESUAR KOLEKSİYONUMUZ ZAMAN AKTÜEL PAZAR EKİNE İSTANBUL'UN FETHİ HAYATIMIZA GİRDİ KONULU YAZISI İLE ESRA KESKİN'İN HAZIRLADIĞI SAYFAYA BU PAZAR ÜRÜNLERİMLE KONUK OLDUM.HEDİYELİK GÜMÜŞ KAPLAMA LALE LOKUMDANLIKLAR.


MARTELALI MAT ALTIN KAPLAMA HEDİYELİK FES LOKUMDANLIK.


İLETİŞİM www.pasturkey.com


0533 4808687