1 Ağustos 2012 Çarşamba

EXCLUSIVE RAMAZAN ORGANİZASYONU VE QATAR'LI MİSAFİRLERİMLE 4.CÜ YILIM.MOST WELCOME TO İSTANBUL.

ASLINDA BU YIL BU POSTU YAYINLAMAYACAKTIM.GECEMİZ,GÜNDÜZE,GÜNDÜZÜMÜZ GECEYE KARIŞTIĞI İÇİN MAİLERE CEVAP YAZAMIYORUM.SİTEM DOLU MAİLLERE BURDAN CEVAP VERMEK İSTEDİM.
4 YILDIR  RAMAZAN AYI BOYUNCA   KATAR'LI AİLEYE DANIŞMANLIK HİZMETİ VERMEKTEYİM.DOLAYISIYLA BU İŞ  ARİFE GÜNÜNE KADAR OLDUKÇA YORUCU VE BAŞKA BİR İŞ YAPMAYA ZAMAN TANIMAYAN BİR HİZMET.BUNA RAĞMEN UYKUSUZ KALMAK ADINA ZAMANINDA TESLİM EDECEĞİMİZE İNANDIĞIMIZ BAZI İŞLERİ ALMAKTAYIZ...ACİL TESLİM İŞLERİ MALESEF ALAMAMAKTAYIM.
HERKESE HAYIRLI RAMAZANLAR.
3.CÜ YILDA BİRLİKTEYİZ MİSAFİRLERİMLE.GEÇEN YIL YAZDIĞIM POSTA EKLEYECEK FAZLA BİR ŞEY OLMADIĞINI GÖRDÜM YALNIZ BU YIL MİSAFİRLERİM 1 HAFTALIK BODRUM TATİLİNDE AKREP SOKMASI İLE TATİLLERİNE VE RAMAZANA TATSIZ BAŞLADILAR. ARİFE GÜNÜNE KADAR İSTANBUL'DA BERABERİZ.


AGAIN MOST WELCOME ........


2 YILDIR BU YILDA OLDUĞU GİBİ QATAR'LI AİLE İLE BİRLİKTEYİM.BİR AY BOYUNCA YEMEĞE VE GEZMEYE DAYALI YOĞUN VE YORUCU ORGANİZASYONLARIMIZDA ONLARLA BİRLİKTE OLMAKTAN MUTLUYUM.

YANİ UYKUSUZ GEÇECEK 1 AY DAHA BAŞLIYOR....HAVALAR ÇOK SICAK EYLÜL VE EKİM AYI DÜĞÜNLERİNİN ÖN ÇALIŞMALARI ,TESLİMATLARIN GÜNÜNDE TESLİM EDİLMESİ İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ.

BU YIL DÜĞÜNLER KASIM AYINA KADAR SARKIYOR YOĞUN ŞEKİLDE.FAKAT BİR ORGANİZASYONCU ARKADAŞIM HESAPLAMIŞ 8 YIL DAHA RAMAZAN AYI YAZIN DÜĞÜN SEZONUNA DENK GELİYOR.BUDA DEMEK OLUYOR Kİ; ÖLÜ SEZONLARDA BOŞ OTURMAMAK İÇİN BENİM YAPTIĞIM GİBİ EXCLUSIVE RAMAZAN ORGANİZAYONU HİZMETİ VEREBİLİRSİNİZ. BİR AY BOYUNCA SÜREKLİ BİRLİKTE OLUYOR,ÜLKENİZİN DOĞAL GÜZELLİKLERİNİ,CAMİLERİNİ,YEMEKLERİNİ TANITIYORSUNUZ TÜM MİSAFİR PERVERLİĞİNİZLE.

HAYIRLI RAMAZANLAR DİLİYORUM.

EXCLUSIVE RAMADAN ORGANIZATION AND MY QUEST FAMILY FROM PEARL DROP QATAR.

HAPPY RAMADAN TO ALL THE PEOPLE IN ISLAMIC COUNTRIES.

في اسطنبول خاصة جدا سعيدة شهر رمضان رمضان وجميع المنظمات الإسلامية في العالم